B jako Brňáci

by - 25 dubna


Rozhodnutí studovat v Brně padlo už před mnoha lety. Byla jsem s rodinou na jižní Moravě a zamilovala jsem se. Jít kamkoliv jinam nepřicházelo v úvahu. Vinice, teplo, veselí Moraváci... Měla jsem jasno. Neodradilo mě ani vzdálenost 300 kilometrů a pět hodin cesty se třemi přestupy z mého rodného městečka na severu Čech do vysněného místa na jihu. 

Přes mírné protesty a velkou podporu mých blízkých jsem tu. Již čtvrtým rokem jako hrdý student Masarykovy univerzity pyšně píšu adresu Brna kam se dá. A proto se musím trochu stydět. Zatímco centrum mám prochozené křížem krážem, do odlehlejších částí města jsem vkročila jen párkrát. S koncem bakaláře tedy přichází nová výzva, poznávat jihomoravskou metropoli. Každý týden, kousek po kousku.

Fotky jsme nacvakali při procházce na Bílou horu v Židenicích, kde vznikly nejen snímky, ale i samotný plán brněnského výletování. Můj kluk se chopil aparátu a ukázal, že je opravdu synem fotografa. S překvapením zjišťujeme, že jsme i v tomhle poměrně sehraná dvojka a za sedm minut máme komplet hotovo :)

Džíny a triko : H&M / Trenčkot: Tally weijl / Boty: Nike / Taška: Polaroidlove.cz


Možná vás bude zajímat

2 reakcí

Děkuji za váš komentář! :)