Líbánky v Portugalsku

by - 28 listopadu

 

Svatební cesta. Že na ni chceme vyrazit hned po svatbě jsme měli jasno poměrně brzo. Delší dobu nám zabralo vybírání destinace. Nakonec padla volba na Kanárské ostrovy. Babička nám z Tenerife přivezla několik prospektů, my si procházeli tipy na výlety a vybírali ubytování. A pak přišel koronavirus.

Nějakou dobu jsme nevěděli, jestli vůbec budeme moct mít svatbu letos, natož abychom řešili cestování. Variantou v Česku bylo Lipno. Jenže situace v domovině se hned po svatbě začala rychle zhoršovat a v tu chvíli bylo možná bezpečnější vycestovat do zahraničí.

Otevřeli jsme mapu se semaforem a podívali se, kam můžeme jet. Portugalsko! Lisabon byl už nějaký čas na našem bucket listu a tak volba padla na něj. Koupili jsme letenky, ubytování a modlili se, aby nám těch pár dní, co do odletu zbývaly, nezavřeli hranice. Nezavřeli, a tak vysněné líbánky mohly začít.

V dnešním článku vám přikládám spoustu fotek z této krásné země. O svatební cestě a místech, které jsme navštívili, budu vyprávět zase příště. :)Možná vás bude zajímat

0 reakcí

Děkuji za váš komentář! :)