Slow mornings

by - 14 června

Jsem sova. Brzká vstávání jsem nikdy neměla v lásce. Ráno většinou nestíhám, nechce se mi vylézat z postele a potom snídám v poklusu. Líčení do práce už jsem dávno vzdala a na sebe beru většinou to, co mi jako první padne pod ruku. Víkendové rána si ale s manželem užít umíme. Vstáváme kdy chceme a pak si doma děláme brunche. Někdy slané, jindy na sladko. 

A protože mám ráda, když je jídlo hezky naservírované, nedávno jsem si v obchodě Čisté dřevo vybrala masivní prkýnko a ošatku. Prkýnko s vlastním jménem jsem před několika lety viděla na Instagramu u TerezyInOslo a od té doby po takovém taky toužila. A tak, když už se jmenujeme stejně, máme svoje vlastní :). Na e-shopu si můžete vybrat jakýkoliv model, připíšete text, který chcete vygravírovat, a dokonce vám na výběr dají i font. Takový personalizovaný výrobek pak může být i krásným originálním dárkem třeba pro novomanžele.

Tak, prkýnko už mám a další položka na wish listu je velký jídelní stůl. Toho se dočkám už za pár měsíců...

A co vy a rána? Umíte si je užít nebo taky obvykle nestíháte? :)

Charlotta


* Článek vznikl ve spolupráci s e-shopem Čisté dřevo


Možná vás bude zajímat

4 reakcí

 1. Také jsem sova a brzké vstávání nesnáším, ale přesto se snažím i o volnu vstávat brzy, ráda si zacvičím, což mě probere a nabudí na celý den a den mi pak připadá i delší. Každopádně snídaně a hezká rána si děláme rádi, kdo by to neměl rád!

  OdpovědětVymazat
 2. Když vstanu brzy tak mám radost, že mám delší den. Ale taky si raději přispím a pak jsem vzhůru do noci:D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je nádherný článok! :) Tiež nie som priveľké ranné vtáča, no niekedy mám obdobie, kedysi to ranné, skoršie stávanie jednoducho užívam a celú tú rutinu, ktorá je s tým spojená :)

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
 4. Já brzké vstávání nikdy neměla v lásce :D když jsem jezdila na brigádu, tak jsem vstávala v 4:20 šílený čas :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář! :)