O mně

Nápad založit si svůj blog vznikl někdy na střední. V době, kdy éra fanouškovských stránek končila a módní či livestylové blogy se pomalu dostávaly do povědomí, jsem i já zatoužila po internetovém místečku, kde bych mohla psát a sdílet své fotografie. A tak vniklo několik adres s různými názvy, kde jsem postupně publikovala, přepisovala a mazala. Až jsem se dostala k Charlottě.

Přestože jsem na tlačítko založit blog klikla už na podzim 2014, články z této doby tu nenajdete. Po několikátém promazání všeho, co zde vzniklo, jsem se rozhodla dát si novou výzvu. Co je jednou publikované už nepřepíšu ani nevymažu, maximálně opravím. Jako výzvu překonat pocit, co si o mně asi ostatní pomyslí. Možná také proto, abych za pár let mohla mnohé zhodnotit.

A kdo tenhle blog vlastně píše? Markeťačka, která pracuje ve startupu Arecenze.cz. Ochotnická herečka, milovnice těstovin na všechny způsoby, kafe a dobrého vína. Holka, co dělala od mala mažoretku, milovala převlékání do kostýmů, v pubertě si hrála na rebelku a teď chce hodně cestovat.

V současné době mi s blogem pomáhá také manžel, který mě fotí, korekturuje texty a podporuje ve všem, co dělám.

Pokud vás zajímá více, zkuste rozkliknout některý z mých článků nebo mi napište na blogbycharlotta@gmail.com :)